Virály

14. dubna 2019 09:35

redakce Prima Lajk

GALERIE: 17 trefných ilustrací, které odhalují, jak odlišná jsou očekávání žen od reality. Holky, nejste v tom samy

Holky, jestli bojujete s tím, že nic ve vašem životě není tak, jak očekáváte, pak vás tyto ilustrace jistě potěší. Jsou totiž důkazem, že v tom zdaleka nejste samy.

Říká se, že nikdo není dokonalý. A především ženy mají často pocit, že by mohly být, ale jejich představy se většinou míjí s realitou. V očích belgické umělkyně Prudence jsou ale i jejich nedostatky roztomilé. A aby se všechny holky na světě braly takové, jaké jsou, rozhodla se na svém instagramovém účtu zveřejnit sérii ilustrací, které ukazují význam pozitivního vnímání sebe sama pro duševní pohodu. Jejich hrdinka je inspirována právě autorkou, denně se musí potýkat se smutným faktem, že nikdy nebude vypadat jako modelky na vyretušovaných fotkách. Přesto si dokáže zachovat úsměv na tváři.

Prudence rozhodně není neznámou tváří internetu. Své kresby na Instagramu začala zveřejňovat už před několika lety v rámci jakéhosi komiksového deníku. A dnes její účet sleduje už 660 000 uživatelů, kteří ji inspirují k další tvorbě. A že jsou její výtvory upřímné a vtipné zároveň, nyní můžete vidět i v naší galerii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také