návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 17 vtipných ilustrací, které znázorňují všechny podoby mateřství. Dámy, zažíváte tohle i se svými dětmi?

Ti. kteří vymysleli pojem mateřská dovolená, by se měli povinně podívat na tyhle ilustrace, které znázorňují všechny těžkosti čerstvých matek.
Vydáno: 31.03.2019
Ilustrace znázorňující všechny podoby mateřství 10
Ilustrace znázorňující všechny podoby mateřství 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Být matkou na plný úvazek nenabízí příliš času na jiné aktivity než ty, které jsou spojené právě s dítětem. I proto se umělkyně Sabrina Lone z Německa snaží kreslit své ilustrace alespoň v autobuse či ve vlaku. A tématem její tvorby je právě mateřství. Podle svých slov jí fakt, že veškeré své zážitky a zkušenosti může vyjádřit pomocí kreseb, moc pomáhá vyrovnat se se všemi strastmi, které tato fáze života nabízí. A stejně tak doufá, že budou užitečné i pro další čerstvé maminky, které řeší stejné problémy.

Hlavními hrdinkami jejích ilustrací jsou dvě fiktivní ženy, Debi a Bebi, které jsou inspirovány jí samotnou a její kamarádkou z Pákistánu. Všechna svá díla zveřejňuje na sociálních sítích, a protože jsou skutečně povedená a vtipná, rozhodli jsme se podělit se o ně s vámi v následující galerii.

Nathalie Jomard  1

GALERIE: 15 láskyplných ilustrací, které ukazují, jaké je to být mámou. Po tomhle si té své budete vážit ještě víc

Článek je zařazen v: mateřství , matky , děti , ilustrace