návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 18 děsivých ilustrací, které varují před krutostmi dnešní společnosti. Vážně takhle chceme dopadnout?

Že je zla v dnešní společnosti až až, toho už si jistě všimlo mnoho z vás. Tyhle ilustrace ale ukazují, že to může být ještě horší.
Vydáno: 09.12.2018
Znepokojující ilustrace o dnešním světě
Znepokojující ilustrace o dnešním světě
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rafael Alvarez je španělský umělec, který se ve svých ilustracích snaží poukazovat na kruté scénáře, které všichni známe z dnešního světa. Pohlíží na ně ale z úplně jiného úhlu, který je mnohem více otevřený a šokující, než se zdá být realita.

Schopnost Rafaela šokovat a znepokojovat číší ze všech jeho děl. Snaží se tímto způsobem zapůsobit na lidi a donutit je opravdu se zamyslet nad sdělením svých výtvorů. Podle něj je důležité poznat rozdíl mezi senzací a pravdou, jinak hrozí, že lidé ztratí kritické myšlení a touhu zajímat se o dění kolem sebe. Jak moc jsou jeho ilustrace působivé, to můžete sami posoudit v naší galerii, do níž jsme vybrali jeho nejnaléhavější kousky.

Ilustrace o problémech dneška 10

GALERIE: 19 upřímných ilustrací, které vás donutí přemýšlet o zvráceném fungování dnešního světa. Vážně tohle chceme snášet?

Článek je zařazen v: ilustrace , krutost , společnost , svět