Virály

6. května 2022 13:16

redakce Prima Lajk

GALERIE 18+: Influencerka se fotila nahá u posvátného stromu. Jaký jí za to hrozí trest?

Další internetová hvězdička, která má průšvih kvůli fotce.

Populární ruské instagramové krásce Alině Fazlejevové nyní hrozí trest až šest let odnětí svobody a pokuta ve výši téměř 100 tisíc dolarů poté, co nahá pózovala před 700 let starým stromem na Bali. Strom nacházející se v areálu chrámu Babakan v regentství Tabanan je místními považovaný za posvátný.

Poté, co sdílela na sociálních sítích fotku, na které předvádí nahou jógovou pózu u stoletého stromu, se u ní okamžitě strhla lavina kritiky. Snímek se dokonce dostal i balijskému podnikateli Niluhovi Djelantikovi, který vyzval místní úřady, aby okamžitě zasáhly. Alina však na nic nečekala a sama se šla udat na policii za pohoršení.

Od té doby na svém instagramovém profilu vydala už několik veřejných prohlášení, ve kterých se všem omlouvá a lituje svých činů. „Jsem tak v rozpacích, nechtěla jsem nikoho urazit. Neměla jsem ani ponětí o svátosti toho místa. Okamžitě jsem se šla nahlásit na policii, kde jsem se omluvila a pokusila to vysvětlit,“ zpytovala své svědomí influencerka na Instagramu. „Miluji Bali z celého srdce a ještě jednou se omlouvám všem obyvatelům Bali a prosím je o odpuštění!“ dodala.

Sdílejte článek

Přečtěte si také