Virály

2. května 2022 12:27

redakce Prima Lajk

Slavná influencerka byla vyhozena z letadla kvůli sprostému oblečení. Co měla proboha na sobě?

Populární jihokorejskou dýdžejku vyloučili z letu kvůli nevhodným kalhotám.

Opustit letadlo American Airlines, které cestovalo z newyorského letiště Johna F. Kennedyho do LAX v Los Angeles, musela před několika dny populární influencerka a dýdžejka z Jižní Koreje Hwang So-hee, známá spíš pod přezdívkou DJ Soda. Důvodem bylo její oblečení, které prý pohoršovalo posádku i ostatní cestující.

Celou situaci popsala známá dýdžejka na sociální síti s tím, že se v životě nesetkala s tak ponižujícím a urážlivým chováním. „Seděla jsem v letadle v obchodní třídě, když ke mně přišla posádka s tím, že musím okamžitě opustit letadlo kvůli ‚urážlivým a nevhodným‘ teplákům, které na sobě měly nápisy FU*K YOU,“ začala DJ Soda popisovat příběh na Instagramu. „Na ten den jsem měla domluvenou schůzku v LA a nemohla jsem si dovolit, abych neodletěla, a tak jsem poprosila personál, že si kalhoty sundám, ale letušky mě ignorovaly,“ pokračovala.

Nakonec musela dýdžejka z letadla opravdu vystoupit a svléknout si kalhoty. „Stála jsem tam polonahá, zatímco mě stále odmítali nechat nastoupit do letadla. Dokonce to sarkasticky komentovali s tím, že jsem si kalhoty mohla sundat dřív,“ podělila se o drsnou zkušenost influencerka s tím, že po hodině zpoždění jí konečně bylo dovoleno s kalhotami naruby nastoupit do letadla. „Od téhle chvíle budu American Airlines bojkotovat,“ dodala naštvaně.


Přečtěte si také