VIDEO: Sexy influencerka odhalila, jak testuje muže na prvním rande. Pánové, prošli byste?

Žena vysvětlila, že už podle prvního rande pozná, jestli protějšek stojí za to.

Influencerka Gabby je ve světě randění jako ryba ve vodě. Najít toho „pana božského“ může být po čase neúspěšných schůzek ale dost vyčerpávající. Našla proto zaručený způsob, jak oddělit zrno od plev a na potenciální protějšky si vymyslela takový menší test skládající se ze tří zkoušek.

@respectfullygabby

First date tests #dating

♬ Sex and the City (Main Theme) - TV Sounds Unlimited

S randicí zkouškou se podělila se svými fanoušky na TikToku a od uživatelek sklidila slova chvály. Pánové, pokud randíte, dávejte teď pozor, nějaká holka totiž tento test může zkusit i na vás. Tím nejdůležitějším na prvním rande je podle Gabby to, zda partner zaplatí celou útratu. „Žádných 50 na 50, na první schůzce prostě musí zaplatit 100 procent a tečka,“ podotkla influencerka.

Dalším malým testem je potom čekání na taxík. Žena sdílela historku z minulého dostaveníčka, kdy s protějšek čekali na odvoz, nicméně mužův taxík přijel dřív. „Ze zdvořilosti jsem řekla, že může jet a on fakt odjel,“ řekla Gabby ve videu, že ji nechal uprostřed noci na ulici samotnou. „Tento muž neprošel mým testem ochrany, a proto o mě už nikdy neslyšel,“ zhodnotila situaci s tím, že tohle je pro ni naprosto stěžejní.

No a tím třetím a poslední testem je naprostá klasika se sakem. Gabby totiž na schůzce pokaždé nenápadně zmíní, že jí je chladno a čeká, zda jí muž nabídne své sako. „Chci vědět, jestli mi nabídneš sako, a pokud to neuděláš, jsi pro mě mrtvý,“ řekla jednoduše influencerka. Tak co, pánové, prošli byste tímto malým testem, nebo se máte ještě hodně co učit?

Sdílejte článek
Štítky první rande test vztahy randění virální video

Přečtěte si také