Virály

30. března 2022 11:21

redakce Prima Lajk

GALERIE: Sexy matku urážejí za to, že se obléká moc vyzývavě. Je proto špatným rodičem?

Miluje vyzývavé oblečení a plastické operace. Podle hejtrů na sociálních sítích by se tak ale matka chovat neměla.

Jednatřicetiletá Newyorčanka Jen Ferguson je jasným důkazem toho, že by nikdo neměl soudit knihu podle obalu. Alespoň to sama vzkazuje všem hejtrům na sociálních sítích, podle kterých je špatná matka jenom proto, jak se obléká. „Všichni si myslí, že jsem špatný rodič jenom proto, že ukazuji ‚moc‘ kůže. Jsem ale fantastická máma, jen se ráda předvádím,“ nechala se slyšet Jen, která se svým snoubence vychovává tři děti, svého syna Leviho a dva nevlastní syny Parkera a Lincolna.

@jenjferguson

Things *wrong* ppl say on tiktok #fyp #truth #PradaBucketChallenge #forthegirls #momsoftiktok #hotmomchallenge

♬ original sound - Alien

Kromě vzhledu se jejím sledujícím prý nelíbí ani její vztah s partnerem, se kterým má být jenom pro peníze. „Spousta lidí říká, že chci Stephena jenom kvůli penězům, protože je o 12 let starší než já,“ vysvětlila sexy máma. „Ano, je úspěšný, ale já ho prostě miluju,“ dodala. Lidé na internetu ale nejsou jediní, kterým se „nevyvážený“ vztah nezamlouvá.

„Upřímně, moje rodina nereagovala úplně dobře na můj vztah s Jen,“ připustil Stephen. „Jsou velmi tvrdohlaví a staromódní. Je to ale tak, jak to je,“ posteskl si. Jejich dětem ale vyzývavé oblečení matky nevadí, ačkoli přiznávají, že všichni jejich kamarádi jsou do macechy zamilovaní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také