GALERIE: Influencerka chce mít největší zadek na světě! Proč s ní nikdo nechce chodit?

Tamara F. Publikováno: 14.02.2022
Mladá influencerka si jde tvrdě za svým snem a nebojí se jít ani opakovaně pod kudlu.

reklama

Devětadvacetiletá Švédka se srbskými kořeny Natasha Crown se nijak netají tím, že chce mít tu největší zadnici na světě. Dělá pro to všechno možné, od nadměrné konzumace mastného jídla až po několik plastických operací, za které už utratila přes milion korun. Kromě zvětšeného zadku si už nechala zvětšit i své poprsí a pravidelně podstupuje i zvětšování rtů. U Natashy prostě jede motto „Čím větší, tím lepší“.

Její masivní pozadí však nenachází pochopení ani zalíbení u mužů, protože Natasha prozradila, že už sedm let neměla žádného partnera. „Když se spojí moje silná osobnost a mé extrémní tělo, spoustu chlapů to odradí,“ povzdechla mladá influencerka, jejíž zadek už má přes dva metry. Přesto ale svoji postavu nade vše zbožňuje. „Miluji ten pocit mít velký zadek. Když se procházím, cítím, jak se mi třepe, a jsem z toho nadržená. Myslím, že je to ten nejlepší pocit. Díky mému zadku se cítím sexy a velmi mocně,“ přiznala zkrátka Natasha.

Celine Centino si během školních let prošla peklem

GALERIE: Ve škole se jí smáli, že je ošklivá, teď po ní muži šílí. Kolik známá influencerka utratila za plastické operace?

Influencerka motivuje fanoušky k sebelásce

VIDEO: Influencerka se za svůj knír nestydí, naopak si ho barví na tmavo. Co vzkázala všem hejtrům?

reklama