návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: 20 největších problémů, které pochopí jen opravdu vysocí lidé. Týká se tohle i vás?

Malí chtějí vyrůst a vysocí by zase dali cokoliv za to, kdyby se o pár centimetrů zmenšili. V následující galerii pochopíte, proč se svou výškou mají takový problém.
Vydáno: 19.06.2019
Největší problémy vysokých lidí 11
Autor: Reddit Největší problémy vysokých lidí 11

Odpověď na otázku, jaká je ideální výška, zřejmě navždy zůstane nevyřčena. Malí lidé by rádi o nějaký ten centimetr povyrostli a vysocí by zase dali všechno za to, aby byli o něco nižší. A právě u druhé skupiny to skutečně dává smysl. Nadprůměrná výška totiž často způsobuje lidem potíže i u naprosto běžných činností. Vemte si například cestování a nedostatek prostoru na nohy. Opravdovým problémem ale může být pouhý strop v bytě, obejmutí menšího partnera či kamaráda nebo umýt se ve sprchovém koutě.

Život vysokých lidí je prostě plný překážek, na jaké průměrně vzrostlí jedinci nikdy nenarazí. V čem všem to „obři“ mají opravdu těžké, se dozvíte v naší galerii plné jejich vtipných i smutných patálií.

Sex

ODHALENO: Ženy milují vysoké muže, jsou pro ně atraktivnější. Kolik musíte měřit, abyste prošli?

Článek je zařazen v: vysocí lidé , problémy , fotky , útrapy , běžné činnosti

reklama