návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 20 největších problémů, které pochopí jen opravdu vysocí lidé. Týká se tohle i vás?

Malí chtějí vyrůst a vysocí by zase dali cokoliv za to, kdyby se o pár centimetrů zmenšili. V následující galerii pochopíte, proč se svou výškou mají takový problém.
Vydáno: 19.06.2019
Největší problémy vysokých lidí 11
Autor: Reddit Největší problémy vysokých lidí 11
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Odpověď na otázku, jaká je ideální výška, zřejmě navždy zůstane nevyřčena. Malí lidé by rádi o nějaký ten centimetr povyrostli a vysocí by zase dali všechno za to, aby byli o něco nižší. A právě u druhé skupiny to skutečně dává smysl. Nadprůměrná výška totiž často způsobuje lidem potíže i u naprosto běžných činností. Vemte si například cestování a nedostatek prostoru na nohy. Opravdovým problémem ale může být pouhý strop v bytě, obejmutí menšího partnera či kamaráda nebo umýt se ve sprchovém koutě.

Život vysokých lidí je prostě plný překážek, na jaké průměrně vzrostlí jedinci nikdy nenarazí. V čem všem to „obři“ mají opravdu těžké, se dozvíte v naší galerii plné jejich vtipných i smutných patálií.

Sex

ODHALENO: Ženy milují vysoké muže, jsou pro ně atraktivnější. Kolik musíte měřit, abyste prošli?

Článek je zařazen v: vysocí lidé , problémy , fotky , útrapy , běžné činnosti