reklama

reklama

GALERIE: 20 neuvěřitelných proměn lidí, kteří zhubli a zachránili si tím život. Doslova utekli hrobníkovi z lopaty!

Tamara F. . Publikováno: 16.10.2020
Někdy je těžké přimět se jít cvičit nebo jíst jen zdravé jídlo. Je i pochopitelné, že čas od času je potřeba udělat si radost a zhřešit, ale člověk nesmí zajít až tak daleko, že se jeho životní styl podepisuje na zdraví.

reklama

O nezdravém životním stylu vědí své tito lidé, kterým morbidní obezita mohla předčasně ukončit život. Naštěstí pro ně bylo ale přednější zdraví než jídlo a rozhodli se pro rapidní změnu ve svém životě. Přihlásili se do americké reality show, která je zaměřená na morbidně obézní lidi, jež po dobu několika měsíců projdou neuvěřitelnou transformací.

Zprvu chtěli účastníci pořadu zhubnout na alespoň takovou váhu, která by jim umožňovala pohyb. Někteří aktéři totiž vážili až neuvěřitelných 360 kilogramů a měli vážné zdravotní problémy. Extrémní úbytek hmotnosti není těžký jen po fyzické stránce, ale i psychické, protože změna škodlivých návyků dokazuje velmi silnou vůli a odhodlání. Krůček po krůčku se však účastníkům pořadu podařilo zhubnout neuvěřitelné množství kilogramů, čímž si zachránili život. My jim tleskáme za odhodlanost, protože jsou zářným příkladem toho, že nic není nemožné!

Kočka má zjevně nápad

GALERIE: 21 fotek, na které se budete muset podívat dvakrát. Nevěřte všemu na první pohled!

Sexy hasiči nafotili kalendář 8

GALERIE: Sexy australští hasiči nafotili žhavý kalendář. Z toho se vám začnou zapalovat lýtka!

reklama