Virály

9. září 2022 14:13

redakce Prima Lajk

GALERIE: 23letá sexy kráska se stala multimilionářkou už jako náctiletá. Jak se ji povedlo zbohatnout?

Ve světě byznysu prorazila už jako náctiletá. Nyní mladá multimilionářka odhalila svůj majetek.

Věk kolem osmnácti let je pro většinu lidí časem začít se stavět na vlastní nohy a žít tak nějak dospěle. Někteří si hledají první pořádnou práci, zatímco jiní nastupují na vysokou školu, aby se dovzdělali. Ať už se rozhodnou pro cokoli, je to velký krok kupředu, který se může zdát zprvu děsivý.

Stejně vystrašeně se cítila ve svých osmnácti letech i mladá Linsey Donovan, když se přestěhovala z amerického Marylandu na Floridu – sama a bez peněz. Už zakrátko však zjistila, že je jí otevřen svět sociálních sítí, kde také brzy prorazila jako úspěšná modelka a influencerka.

Už o rok později si tak vydělala první miliony a nyní jako 23letá žena vlastní rozsáhlé portfolio nemovitostí a luxusních vozů. „V současné době vlastním čtyři domy, přičemž jeden z nich má hodnotu přes 7 milionů dolarů (což je více než 170 mil. korun),“ řekla Linsey, která o svých příjmech a výdajích mluví zcela otevřeně.

Nejvíce prý utrácí za nemovitosti, make-up a oblečení. „Nejvíc, co jsem kdy utratila za den, bylo 450 tisíc dolarů (necelých 11 milionů korun),“ svěřila se multimilionářka. Se svým luxusním životem se mladá modelka i ráda pochlubí na sociálních sítích, které ji stále živí. „Je to opravdu dobrý pocit, když si mohu koupit, co chci, a nemusím se starat o cenu,“ dodala.

Sdílejte článek

Přečtěte si také