Virály

27. září 2020 13:12

brejsova.t@gmail.com

GALERIE: 24 duhových účesů, které upoutají vaši pozornost. Chtěli byste mít takto barevnou hřívu?

Kadeřník z Austrálie dodává svým klientům nevšední vzhled pomocí všech barev duhy. Jeho účesy musí milovat každý, kdo je fanouškem jednorožců, sladkých cukrovinek, duh a extravagance.

Mykey O´Halloran je 27letý střelený kadeřník z australského Melbourne, který miluje experimentování. Jeho fantazie a důvěra zákazníků mu umožňuje dělat ty nejbláznivější střihy, barvy a vytváření jedinečných účesů. Dokáže proměnit i tvrdošíjné tmavovlásky na chodící duhu. Jeho poselství je pomoci lidem vyjádřit se a nebát se vyčnívat. Mykey je nejen velmi kreativní, ale má i dobré srdce. Část své výplaty dává na charitu, za což mu tleskáme.

Myšlenka vyjadřovat emoce prostřednictvím barev napadla kadeřníka už na střední škole, kde se setkával s šikanou. Mykey sám řekl, že díky své mimořádné osobnosti byl vždy o krok dál než jeho vrstevníci, kteří neměli mnohdy daleko pro ránu. Jednoho dne si ale uvědomil, že být sám sebou je základní lidské právo a nikdo mu nemůže přikazovat, jaký má být. Právě tehdy začaly jeho pokusy s barevnými účesy.

Australský kadeřník není nijak vyučený ve svém oboru. Inspiraci bral od umělců na Instagramu a vzdělával se metodou pokus a omyl, až do té doby, než se stal skutečným guru v barvení duhových vlasů. Každá z Mykyeho technik má svůj vlastní příběh a všechny styly si pojmenovává. V jeho nabídce tak můžete nalézt účesy „Trash Panda“ nebo „Rainbow Baby“.

Co na tyto účesy říkáte?


Přečtěte si také