Virály

8. března 2022 12:53

redakce Prima Lajk

GALERIE: 40letá žena se rozhodla, že si pořídí dítě a vychová ho sama. Teď je její život konečně kompletní

Michele Elizaga zatím nenašla životního partnera, ale to jí nezastavilo od rozhodnutí, pořídit si miminko a stát se matkou.

U žen, které se rozhodnout stát se matkou po čtyřicítce je zvýšené riziko vad plodu. Jednou z možných komplikací je například Downův syndrom, který se často objevuje právě u dětí starších matek. Michele dlouhou dobu čekala na to, že potká lásku svého života a bude s ní mít vytoužené dítě. Jenomže osudový partner se stále neobjevoval, a to byl důvod, proč se tato žena nakonec rozhodla proto, že se stane matkou samoživitelkou.

Podstoupila úspěšné umělé oplodnění a porodila syna jménem Matthew, který však trpí právě Downovým syndromem. Přes všechny obtíže však Michele svého rozhodnutí nelituje a věří, že si jí její milovaný potomek vybral jako svou matku z nějakého důvodu a je za něj velice šťastná. Pro svého syna se snaží být tou nejlepší matkou, a i když přiznává, že začátky byly velice obtížné, snažila se celou situaci brát pozitivně a nikdy předtím se necítila tak silná a naplněná.

Sdílejte článek

Přečtěte si také