GALERIE: 4letá dívka s Downovým syndromem pózuje jako modelka. Její odvaha dobývá internet!

Tamara B. . Publikováno: 20.08.2020
Ačkoli jsou malé Francesce pouhé čtyři roky, její modelingovou kariéru by jí mohla závidět kdejaká zkušená modelka. Francesca kromě svého útlého věku šokuje a bourá stereotypy ještě něčím jiným – trpí vážným zdravotním problémem.

reklama

Francesca Rausi byla od samého začátku fascinovaná světem módy a fotografie. Když byla pouhým batoletem, zúčastnila se regionální soutěže v modelingu a vyhrála titul Nejlepší mladá supermodelka na Maltě. Ačkoli se Francesca narodila s Downovým syndromem, nebrání jí to ve splnění jejího snu.

Minulý rok se Francesca zúčastnila charitativní módní přehlídky a publikum naprosto očarovala svým šarmem, lehkostí a krásným úsměvem. Přehlídka vznikla za účelem podpory modelek a modelů se zdravotním postižením. Mladičká modelka předváděla módní trendy spolu s první supermodelkou s Downovým syndromem Madeline Stuart pocházející z Austrálie. Pro Francescu je Madeline velkým vzorem a je její obrovský fanoušek. Její matka doufá, že zvýší povědomí o této nemoci a její dcera si tak splní sen.

Matka Francescu naplno podporuje a vždy cestuje s ní. Dle ní má její dcerka stejnou šanci na úspěch jako každé jiné dítě a nemoc pro ni není překážkou. „Když je Francesca na molu či focení, tak jí září oči štěstím. Je v tom opravdu dobrá,“ svěřila se matka v rozhovoru. Kromě modelingu miluje Francesca balet, chození po pláži či hraní s panenkami, ale prý se modelingu nic nevyrovná. My jí držíme palce a doufáme, že o ní ještě uslyšíme.

Kim Kardashian dort

FOTO: Nejdražší dort na světě vypadá jako slavná modelka Kim Kardashian. Z částky se vám zatočí hlava!

Vtipné označení pánských a dámských záchodků 1

GALERIE: 27 neskutečně vtipných WC označení. Věděli byste, kam vůbec jít?

reklama