Virály

10. srpna 2020 15:03

brejsova.t@gmail.com

GALERIE: 6letý kluk je nabušený jako Schwarzenegger! Není to ale už trochu moc?

Sport je pro děti úžasnou aktivitou, která jim může zajistit zdravý růst a příjemně uvolnit energii. Pro šestiletého Arata Hosseina se však stal sport jeho životem a věnuje mu veškerý čas. Již v útlém věku má postavu jako profesionální sportovec, po které touží snad všichni muži. Co ho k tomu vede?

Šestiletý Arat se stal slavným poté, co jeho otec zveřejnil na svém instagramovém profilu pozoruhodné video, ve kterém tříletý mimořádně nadaný chlapec spravoval fasádu na domě svých rodičů. Postupně začal Aratův otec zveřejňovat další videa, při kterých hrál chlapec fotbal. Netrvalo dlouho a Arat si získal slušnou fanouškovskou základnu.

Arat trénuje fotbal každý den a podařilo se mu díky tomu získat neskutečnou postavu, kterou mu může závidět každý dospělý muž. Jeho svaly ale nejsou jedinou věcí, na kterou může být pyšný. Díky tréninkům je schopen provádět neuvěřitelně komplikované gymnastické pózy a atletické výkony.

Jeho celoživotním snem je stát se fotbalovou hvězdou jako jeho modly Cristiano Ronaldo či Lionel Messi. Každou volnou chvíli cvičí a denně se účastní fotbalového tréninku, aby byl ten nejlepší z nejlepších. Velkou podporu má i od svých rodičů, zejména od otce. Ten si všiml jeho talentu už v útlém dětství a od té doby ho plně podporuje při trénincích a cvičení. Aratova rodina se dokonce přestěhovala z Íránu do anglického Liverpoolu, aby byla synově snu blíž.

V současné době chlapec trénuje v Liverpoolské fotbalové akademii. „Jeden ze členů Liverpoolského fotbalové klubu prohlásil, že byl mile překvapen, když viděl Aratův talent, a už nyní by ho chtěli mezi sebe,“ řekl hrdě otec Arata. Kromě této nabídky by mnoho dalších anglických fotbalových klubů chtělo s chlapcem podepsat smlouvu.

Arat rozhodně potvrzuje, že tvrdá práce, píle a podpora rodiny přináší ovoce.


Přečtěte si také