reklama

reklama

GALERIE: 73letá babička byla nespokojená se svým tělem, tak na sobě začala neuvěřitelně makat! Jak se vám teď líbí?

sis. Publikováno: 11.08.2020
Cvičení rozhodně není jenom pro mladé. Dokazuje to tahle žena, která chtěla něco udělat se svojí postavou a stala se z ní doslova hvězda.

reklama

Jestli si myslíte, že ve vyšším věku nemůžete vypadat dobře nebo na sobě začít hodně pracovat, tak se samozřejmě mýlíte. Všechno jde, když se chce, a tahle 73letá žena je toho žárným příkladem. Joan MacDonald z kanadského Ontaria se cítila ve svém těle nepohodlně a nespokojeně. Byla na počátku obézní a lékař ji obeznámil s tím, že bude muset brát víc léků, pokud bude ve svém sedavém stylu života pokračovat. Tak se rozhodla s tím něco začít konečně dělat. A doslova si to zamilovala!

Tehdy jí bylo ještě 70 let, když začala cvičit a zlepšovat svůj životní styl. Pomohla jí s tím dcera Michelle, která je sama jogínkou. Její matka se doslova proměnila a teď se s postavou a svými dosaženými úspěchy chlubí na Instagramu, kde inspiruje na 850 tisíc lidí k tomu, aby se sebou také začali něco dělat! Joan k jednomu příspěvku napsala, že nikdy nedovolila lidem, aby ji fotili, protože nemohla přijmout svůj vzhled. Teď ale pravidelně přidává fotky, kde zvedá různá závaží. Lidé nemohou uvěřit, jak moc aktivní je ve svých 73 letech. Říká, že lidé mohou také být jako ona a kdykoli se změnit. Jen to chce silnou motivaci.

 

sex vztahy

ODHALENO: 6 situací ve vztahu, kdy je lhaní POVOLENO. Kdy je lepší neříkat pravdu?