Virály

1. listopadu 2022 18:23

redakce Prima Lajk

GALERIE: Babička oznámila, že čeká dítě se svým synem! Jak je to možné?

Poněkud složitější rodinná situace…

Otěhotnět po padesátce není úplně běžná praxe, ale díky zázrakům moderní medicíny už to není nemožné. Jedním takovým případem je i šestapadesátiletá Nancy Hauck, která se rozhodla pomoci svému synovi Jeffovi. Jeho manželka Cambria, se kterou má už 2 dvojčata totiž zažila traumatický porod a následně musela absolvovat hysterektomii a už kvůli tomu nemohla mít děti. S manželem si ale hrozně přáli další miminko do rodiny.

Ze zdánlivě bezvýchodné situace bylo jediné řešení – náhradní matka. A tou se nakonec stala Nancy. Svému synovi a jeho choti tedy nosí potomka. „Nikdy by mě nenapadlo, že budu v 56 těhotná nebo že to je vůbec možné, ale je to ta nejkrásnější věc,“ popsala Nancy. Doktoři jí nasadili speciální léčbu, během které užívala hormony. Nakonec jí do těla dali Jeffovo a Cambriino embryo.

Sama Cambria je své tchýni velice vděčná, že něco takového podstoupila. „Hrozně se kvůli nám obětovala. My a naše rodina jsme jí strašně vděční,“ prohlásila. Celá rodina se prý těší na nový přírůstek, kterým bude malá holčička. Shodli se na tom, že Nancy snad díky těhotenství ještě více omládla a moc jí to sluší. No, zázraky se dějí…


Přečtěte si také