Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Virály

GALERIE: Bisexuální slepá husa žijící v milostném trojúhelníku se dvěma labutěmi je po smrti. Její dojemný příběh vás dostane!

Tahle husa uměla žít.
Vydáno: 12.02.2018, redakce
Thomas - Bisexuální slepá husa 1

Thomas, jak se husa, respektive houser žijící na Novém Zélandu jmenoval, zemřel ve věku 40 let. Jeho příběh je ale tak bizarní, že dojal celý internet.

Thomas byl bisexuální, slepý a k tomu všemu navíc uznával polygamní způsob života. Šest let žil ve vztahu se dvěma labutěmi, kterým pomohl vychovat tucty mláďat. Původně žil 18 let v homosexuálním páru s labutí jménem Henry, Henry se ale později zamiloval do jiné labutě, Henrietty, se kterou měli mladé. Thomas s párem přesto zůstal a po smrti Henryho v roce 2009 převzal roli otce sám.

V roce 2013 odešel do ptačího rehabilitačního centra ve Wellingtonu, kde příčinou vysokého věku a zhoršujícího se zdraví oslepl. Centrum oznámilo Thomasovu smrt teprve před několika dny. Prohlédněte si teď dojemné fotky Thomase a jeho nevšedního života:

Reklama
Článek je zařazen v: husa, labuť, Nový Zéland, bisexuální, polygamie, slepý, internet, dojemný příběh
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama