návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Bisexuální slepá husa žijící v milostném trojúhelníku se dvěma labutěmi je po smrti. Její dojemný příběh vás dostane!

Tahle husa uměla žít.
Vydáno: 12.02.2018
Thomas - Bisexuální slepá husa 1
Autor: facebook.com/Wellington Bird Rehabilitation Trust Thomas - Bisexuální slepá husa 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Thomas, jak se husa, respektive houser žijící na Novém Zélandu jmenoval, zemřel ve věku 40 let. Jeho příběh je ale tak bizarní, že dojal celý internet.

Thomas byl bisexuální, slepý a k tomu všemu navíc uznával polygamní způsob života. Šest let žil ve vztahu se dvěma labutěmi, kterým pomohl vychovat tucty mláďat. Původně žil 18 let v homosexuálním páru s labutí jménem Henry, Henry se ale později zamiloval do jiné labutě, Henrietty, se kterou měli mladé. Thomas s párem přesto zůstal a po smrti Henryho v roce 2009 převzal roli otce sám.

V roce 2013 odešel do ptačího rehabilitačního centra ve Wellingtonu, kde příčinou vysokého věku a zhoršujícího se zdraví oslepl. Centrum oznámilo Thomasovu smrt teprve před několika dny. Prohlédněte si teď dojemné fotky Thomase a jeho nevšedního života:

Článek je zařazen v: husa , labuť , Nový Zéland , bisexuální , polygamie , slepý , internet , dojemný příběh