návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Blondýna utratila víc než půl milionu za plastické operace. Tvrdí, že je to lepší než sex! Co ji na tom vzrušuje?

Jsou plastiky lepší než sex? Tahle blondýnka si to myslí.
Vydáno: 16.02.2019
Finka, co miluje plastické operace 2
Autor: Instagram.com Finka, co miluje plastické operace 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

22letá Amanda Ahola z Finska utratila za plastiky více než půl milionu korun, teď tvrdí, že je to lepší pocit než sex. S operacemi přitom začala už ve svých 18 letech, dnes se živí jako cam girl. Aby dosáhla svého barbínovského vzhledu, podstoupila dokonce i operaci, která ji málem zabila.

Amanda si pochopitelně neplatila všechno sama, k tomu si našla tzv. sugar daddyho, který ji operace financoval. Kvůli operaci, která ji málem připravila o život, se Amanda rozhodla jít do amerického pořadu Botched, kde před těmito možnými následky varovala. Těžko to ale brát vážně, protože hned druhá věc, kterou sdělila bylo, že jsou pro ni plastiky lepší než sex. Zároveň očekává, že jich v budoucnu ještě pár podstoupí. Začínáme mít pocit, že by si slečnu měl rychle najít nějaký vášnivý milenec, co to v posteli umí líp jak jejích předchozí partneři, protože tady jde už jde o život.

Článek je zařazen v: peníze , plastické operace , Sex , blondýnka , Finsko , sugar daddy , cam girl