Virály

10. února 2018 15:42

redakce Prima Lajk

GALERIE: Bratři chtěli obří svaly a začali si do nich píchat nebezpečné injekce. Teď vypadají jako animované postavičky. Líbí se vám?

Tihle bratři se prostě jednoho dne rozhodli, že chtějí mít svaly. A protože posilovna jim byla málo, začali si píchat nebezpečné injekce.

Bratři Tony Geraldo a Alvaro Pereira z Brazílie přezdívaní Hulk nebo Conan chtějí vypadat opravdu obrovsky, a proto si do svalů píchají chemické injekce, které ohrožují jejich život. Na svých bicepsech a dalších svalech samozřejmě pracují i v posilovně, kde společně tráví každý den, hodiny dřou a nabírají na objemi, aby zlepšili svou kondici i vizáž extrémně vypracovaných kulturistů. Své objemné bicepsy však nezískali jen tvrdou dřinou, ale i zdraví škodlivými pomůckami. Už jako teenageři, kdy si mysleli, že jsou příliš tencí, si do svalů začali píchat nebezpečné chemické látky.

Alvaro užíval Potenay B12, látku, která se normálně podává pouze koňům, v 15 a jeho bratr ho začal následovat ve svých 18 letech. Bratři z Ria tvrdí, že byly časy, kdy byli na nabírání svalové hmoty a nepovolených prostředcích vyloženě závislí, nyní ale 49letý Tony a 50letý Alvaro věří, že mají vše pod kontorlou. Dali údajně na varování lékařů s pícháním injekcí definitivně skončili. Jak sami říkají, hlavním důvodem bylo zdraví a taky fakt, že se jejich kůže už dál nemohla natahovat. A obavy a nespokojenost jejich rodin v tom hrály taky důležitou roli. Přestože jejich manželkám se jejich obří svaly až tolik nelíbí, oni jsou s nimi nadmíru spokojení a hodlají na nich nadále pracovat, bez chemie. A co vy, přijde vám tohle přitažlivé, nebo už spíše odpudivé? Posuďte v naší fotogalerii.

Sdílejte článek
Štítky zdraví injekce Brazílie galerie Rio de Janeiro steroidy kulturista Álvaro Pereira

Přečtěte si také