Virály

23. března 2022 21:46

redakce Prima Lajk

GALERIE: Bývalá ruská špiónka tvrdí, že ji od mala vychovávali ke svádění nepřátel. Co byla její největší zbraň?

Jak se školí ruské špiónky?

Že je všechno ve filmu Black Widow smyšlené? Jasně. Ale i filmy od Marvelu čas od času čerpají ze světových reálií, a ruské špiónky trénované nejen na zneškodňování vysoko postavených cílů, ale zároveň i na jejich svádění, rozhodně nejsou žádný výmysl. Ostatně potvrdila to teď i jedna z nich.

Aliia Roza se narodila v Sovětském svazu jako dcera generála. Následně tak kráčela v otcových šlépějích a stala se tajnou agentkou. Trénovala dokonce s těmi samými lidmi, kteří nyní Rusku vládnou. 37letá kráska, která se v současnosti ale živí jako modelka a influencerka, následně popsala, jak spousta věcí z filmů a knih je ve skutečnosti pravdivých. Pro svoji první misi například musela předstírat, že je sexuální pracovnicí. Využila tak svůj šarm a taky půvab, aby infiltrovala nebezpečný gang.

Bohužel ji utajení příliš dlouho nevydrželo, a nebýt toho, že se do ní její cíl zamiloval, byla by dnes po smrti. Věci ale dopadly šťastně pro ni a ona se postupně vypracovala výše, takže se pak dalších misí samotná už neúčastnila. Později se navíc provdala za ruského oligarchu, který byl ale následně uvězněn a ve vězení taky zemřel. Roza se tak přestěhovala z Ruska do Švýcarska, a nakonec do USA, kde nyní vychovává syna tak, aby měl v krvi demokracii a svobodu.


Přečtěte si také