Virály

21. července 2022 09:55

redakce Prima Lajk

GALERIE: Černý lidský mimozemšťan si stěžuje, že si nemůže najít práci. Negativní reakce nechápe

Muž, který se stal lidským mimozemšťanem, si kvůli extrémnímu vzhledu nemůže najít normální zaměstnání.

Každý člověk má svůj celoživotní sen, za kterým si postupně jde. Ať už je to vysněný baráček se zahradou a bazénem, velká rodina, sen o tom stát se rockovou hvězdou nebo jako v případě šíleného Francouze Anthonyho Loffreda být lidským mimozemšťanem. Kvůli proměně na téměř nelidského tvora už mladík podstoupil několik operací a je potetovaný od hlavy až k patě – oční bulvy nevyjímaje.

Svou cestu pravidelně dokumentuje na svém instagramovém profilu, kde mimo jiné přiznává, že kvůli svému extrémnímu vzhledu dostává spoustu negativních reakcí. Normální život mu stěžuje i to, že si nemůže najít stálé zaměstnání. No, a my se asi ani moc nedivíme. Ačkoli však na Anthonym není už skoro nic lidského, jeho proměna v černého mimozemšťana je prý hotová jen ze 44 %.

Po rozpůlení jazyka, usekaných prstů, implantovaného modrého skla na tváři a odstraněného nosu a horního rtu nyní plánuje i rozpůlení penisu. „Když jdu v noci kolem lidí, rychle přejdou na druhou stranu,“ postěžoval si mimozemšťan, který nechápe proč ho lidé soudí. „Jsem normální chlap od rodiny, který by rád pracoval,“ zdůraznil týpek s tím, že chce být viděn jako „normální“ člověk, stejně jako kdokoli jiný.

Sdílejte článek

Přečtěte si také