Virály

26. dubna 2020 15:20

sarka.turcekova@gmail.com

GALERIE: Chlápek cestuje po plážích převlečený za smrtku. Čeho tím chce dosáhnout?

Tak tomuhle se říká smysl pro humor! Týpek se převlékl za smrtku a objíždí takto oděný pláže na Floridě, aby odradil lidi chodit ven.

Skvělý nápad měl muž jménem Daniel Uhlfelder, který se obléká do kostýmu smrtky a takhle se fotí na Instagram. Fotky jsou to opravdu povedené, smrťák se chlubí tím, že popíjí drinky a sluní se na plážích. Chce takhle upozornit na hrozící nákazu koronavirem, protože pláže na Floridě se sice otevřely, jenomže nákaza je tady stále možná. Navíc Spojené státy nemají pandemii zatím pod kontrolou. Svoji cestu napříč Floridou chce začít 1. května.

Uhlfelder je v reálném životě právník, který takhle chce upozornit na to, že otevírat pláže nebyl zrovna moudrý krok. Když se ale bude na pláži promenádovat smrtka, bude to dle jeho názoru odrazovat lidi od toho, aby pláže navštěvovali v tak hojném počtu a raději zůstali doma. Muž plánuje i vytvoření finanční sbírky, peníze by chtěl darovat kandidátům Demokratické strany, která se chystá kandidovat do federálních funkcí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také