Virály

24. srpna 2022 12:36

redakce Prima Lajk

GALERIE: Děsivý ostrov panenek skrývá mrazivá tajemství! Pobyt je na vlastní nebezpečí

Z historie ostrova panenek vstávají vlasy hrůzou. Za přítomnost panenek může skutečná tragédie.

Všechno to začalo před několika desítkami let, když si tehdejší správce mexického ostrova Julian Santana Barrera všiml dětského tělíčka plovoucího po hladině moře. Na nic nečekal, malou holčičku vytáhl z vody, ale i přes veškerou snahu nedokázal dítěti pomoct. Po krátké chvíli k němu po hladině doplavala i malá panenka, kterou na počest utonulé dívenky pověsil na strom.

Po čase si však správce ostrova začal všímat, že se v okolí dějí zvláštní věci. Jednou v noci dokonce slyšel nevysvětlitelné zvuky a začal se tak obávat, že se malá holčička vrátila na jeho ostrov, aby ho strašila. Rozhodl se proto, že v místě neštěstí pověsí další panenky, aby dívka přišla klidu. Věřil totiž, že jen takto se její duši uleví a bude moci navždy odejít. Některé hračky našel na smetišti, jiné mu přivezli turisté či přátelé.

V tomto rituálu pokračoval dlouhých 50 let až do své smrti. Ještě děsivější na tom však je, že podle jeho synovce zemřel muž přesně na stejném místě ve vodě, kde před lety našel tělo zemřelé holčičky. Jeho smrt dosud nebyla vyřešena. Za celé ty roky se z ostrova stalo duchařské místo, které přitahuje všechny milovníky paranormálních jevů a záhad. Ostrov dokonce dostal jméno Isla de las Muñecas neboli Ostrov panenek.

Někteří po návštěvě děsivého místa přísahají, že slyšeli panenky navzájem si něco šeptat nebo je viděli, jak na sebe koulí očima. Jiní se zase shodují na názoru, že při plavbě okolo ostrova je panenky lákaly na pevninu. Zdali je to pravda, nebo ne, se můžeme jen dohadovat.


Přečtěte si také