Virály

24. února 2022 14:06

redakce Prima Lajk

GALERIE: Dívka na vozíčku je ukázkovým příkladem toho, že štěstí nemá žádné hranice. Její příběh vás inspiruje

Bývalá profesionální tanečnice Chelsie Hill skončila na vozíčku, ale ačkoliv jí život do cesty připravil pořádnou překážku, nenechala si vzít radost ze života.

Její příběh by mohl sloužit jako námět hollywoodského filmu. Způsob, jakým Chelsie přijala svůj drsný osud a posunula se dál, je skutečně inspirativní. Její motto je: „Tanec je tanec, ať už chodíte nebo se válíte!“

Devětadvacetiletá bývalá tanečnice se v 17 letech dozvěděla že už nikdy nebude chodit. Teď už má tahle sympatická blondýnka po svatbě. Vzala si lásku svého života a na svém Instagramu každý den inspiruje svou neutuchající chutí do života. Chelsie se poté, co ochrnula, rozhodla založit taneční skupinu pro paralyzované. „Nikdy jsem si nemyslela, že se k tancování ještě někdy vrátím. Ale byl to právě tanec, co mě zachránilo,“ řekla. Podle ní také patří velká zásluha jejím rodičům, kteří jí celý život učili pozitivnímu přístupu a říkali jí, aby se nikdy nevzdávala.

Lidé, kteří si v životě prožili nepředstavitelné útrapy a ani to je nezastavilo v pozitivním přístupu k životu, si zaslouží naše uznání. Jejich úsměv a schopnost radovat se z maličkostí nás motivuje. Každý z nás si projde nějakým těžším obdobím, ale je to právě chuť bojovat, která nás žene kupředu a pomáhá nám zvládnout nejrůznější strasti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také