Virály

10. února 2019 19:46

redakce Prima Lajk

GALERIE: Dvojčata si už několik let dávají trojku se společným partnerem. Mají k tomu tenhle šílený důvod

Dvojčata k sobě většinou mají hodně blízko. To, že mají sex ve třech se společným partnerem, je už ale trochu přes čáru.

Možná už jste někdy zaznamenali jména Anna a Lucy DeCinque. A pokud ne, vězte, že jde o dvojčata, která jsou si nejvíce podobná na světě. A jak samy tvrdí, ve svém životě skutečně sdílejí skoro úplně všechno. Nejenže podstoupily stejné plastické operace, aby všechny jejich fyzické proporce byly totožné, ale mají i jednoho společného přítele, se kterým mají v plánu otěhotnět ve stejnou chvíli. A hlavně na to se teď upínají veškeré jejich snahy. Pokud byste čekali, že alespoň v ložnici si stanovily jasné hranice, není tomu tak. Se svým přítelem Benem Byrnem prý mají sex obě najednou už osm let. A tvrdí, že něco jako žárlivost v jejich vztahu absolutně neexistuje.

Přestože svou lásku nemohou stvrdit žádným oficiálním svazkem, neboť polygamie je v Austrálii, odkud pocházejí, zakázána, pevně věří v to, že se všichni stanou rodiči ve stejnou chvíli, tedy že obě otěhotní zároveň. Ačkoliv by pak nebylo úplně jasné, zda by jejich děti byly sourozenci nebo bratranci či sestřenice, pokud by se jim toto přání splnilo, byly by nejspíš nejšťastnějšími dvojčaty na světě. To je zřejmé už jen podle toho, že spolu dělají takřka vše, chodí na toaletu, sprchujou se, pijou i jedí to samé. Společné otěhotnění se stejným mužem je tedy další velká výzva. A my jim přejeme, aby se jim to podařilo. V pokud se na tahle identická stvoření podíváte v následující galerii, budete to mít úplně stejně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také