Virály

8. září 2021 12:27

redakce Prima Lajk

GALERIE: Dvojčatům, která vypadají jako zpěvačka Ariana Grande, chodí výhružky smrti! Proč jim někdo hrozí?

Sestry, které se stylizují do podoby slavné popové zpěvačky, chodí výhružné zprávy. Fanoušci Ariany Grande jim nadávají do kopírek.

Mladé studentky Mackenna a Taylor Patterson-Hallovi z kanadského Ontaria zažívají těžké chvíle. Dvojčata, která vypadají jako populární popová zpěvačka Ariana Grande, se proslavila díky oblíbené sociální síti TikTok. Svými videi už zaujala neuvěřitelných 42 tisíc fanoušků, kteří jejich podobu se zpěvačkou milují. „Jsme velkými fanoušky Ariany Grande už opravdu dlouho a její styl se nám prostě líbí,“ přiznala jedna ze sester Taylor.

Někteří lidé ale jejich nadšení nesdílí a dvojčata obviňují z ubohého kopírování. „Někteří fanoušci Ariany Grande nás vyloženě nenávidí. Posílají nám dokonce výhružky smrti a říkají nám, že to nemáme v hlavě v pořádku,“ postěžovala si Mackenna. „Nechápeme, proč jsou lidé tak naštvaní. Nikdo nám nemá právo říkat, co můžeme a nemůžeme dělat. Nikomu tím přece neubližujeme,“ dodala rozhořčeně.

Stejný vzhled nemají dvojčata se zpěvačkou od přírody a rozhodně není ani náhodný. Aby sestry docílily co největší podobnosti nechaly si prodloužit vlasy, pravidelně používají samoopalovací krémy, tvrdě cvičí a drží striktní dietu. I přes to všechno ale říkají, že jim to za to stojí a jsou takhle spokojené. Z hejtrů si nic moc nedělají, i když je samozřejmě ze začátku výhružky pořádně vyděsily.


Přečtěte si také