Virály

28. února 2023 16:36

redakce Prima Lajk

GALERIE: Fitko zakázalo vstup sexy modelce z OnlyFans. Čím kontroverzním si to zasloužila?

Sexy modelka nesmí do fitka kvůli aktivitě na OnlyFans.

Zdá se, že kontroverze provází modelky z OnlyFans všude, kam se vydají. Nedávno jedné sexy matce například zakázali podílet se na školních aktivitách jejích dětí kvůli účtu na OnlyFans, teď pro změnu jisté modelce odebrali členství v jistém fitku a udělili jí zákaz vstupu. Důvod? Ten je tentokrát o něco složitější než jen pouhá přítomnost na OF.

31letá kráska Stephanie Harrison totiž využila převlékací místnosti k tomu, aby nafotila a nahrála nový obsah na svůj OF účet. Tím ale údajně porušila zásady onoho fitka, a to se tedy rozhodlo (respektive jeho majitel) ženě zakázat vstup. Informaci jí přitom sdělil přes zprávu na WhatsAppu.

Stephanie se samozřejmě brání, že o žádných takových pravidlech nevěděla a že dokonce ani nesdílela žádné extrémně opovážlivé materiály. Jenom obyčejné selfíčko před zrcadlem s rukou v legínách. Na fotku se ostatně můžete podívat i v galerii výše. Majitel fitka o tom ale nechtěl nic slyšet, a situace se tak zdá být vyřešená – modelka si holt bude muset najít jinou posilovnu. Přijde vám to fér?

Sdílejte článek

Přečtěte si také