Virály

22. července 2021 15:01

redakce Prima Lajk

GALERIE: Fitness babička zhubla 25 kilo a začala znovu žít. Teď má lepší zadek než dvacítka!

Joan MacDonaldová je nádherným důkazem toho, že nikdy není pozdě na změnu. Po sedmdesátce se rozhodla změnit životní styl a zhubla dvacet pět kilo.

Sedmdesáti tří letá Joan MacDonaldová z Ontaria v Kanadě před lety trpěla nadváhou a velkými zdravotními komplikacemi. Černé myšlenky zajídala, a i lehký pohyb, jako chůze do schodů, ji dělal značné potíže. V jedné chvíli si však řekla dost a krátce po sedmdesátce naprosto změnila svůj dosavadní životní styl.

Zprvu začala s lehčími tréninky v posilovně a jógou, kterou si zamilovala. Postupně se dostávala víc a víc do formy a celkově se jí podařilo zhubnout neuvěřitelných 25 kilogramů. Nyní je Joan obrovskou motivací pro všechny ženy, které si myslí, že už je na změnu pozdě. „Když jsem to dokázala já, dokážete to i vy,“ zní motto kanadské důchodkyně.

Dnes je Joan vděčná za každý novy den a raduje se z nového vzhledu i lepšího zdraví. „Díky tomu, jak teď žiji, jsem mohla vysadit léky. Motivace pokračovat mi dává vzpomínka na to, jak jsem se cítila před svou proměnou. Teď navíc vypadám mladší,“ řekla Joan v rozhovoru pro deník Women´s Best.


Přečtěte si také