návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: Greta Thunberg vás vidí! Lidé v kancelářích jsou odrazováni od používání plastu tímhle vtipným způsobem

Zabralo by to na vás?
Vydáno: 12.11.2019
Greta T. straší v kancelářích  11
Autor: Twitter/@AllisonKSommer Greta T. straší v kancelářích 11

Šestnáctiletou švédskou klimatickou aktivistku Gretu Thunberg vám asi nemusíme představovat. Dívka bojuje proti globálnímu oteplování a byla hlavním impulsem pro vznik školních stávek pro klima. Její příznivci ji vyzdvihují především za to, že v tak mladém věku dokázala něco, co žádný vědec před ní – donutila společnost mluvit o klimatických změnách. Na straně druhé stojí její odpůrci, kterým se nelíbí především způsob, jakým se tato dívka prezentuje. Její projev je do určité míry ovlivnění tím, že Greta trpí takzvaným Aspergerovým syndromem, který patří mezi poruchy autistického spektra.

Právě tvář této dívky použili lidé v některých kancelářích v Tel Avivu a Jeruzalému, aby své pracovníky odradili od používání plastových kelímků na kávu či příborů. Zafungovalo by to na vás? Nás to při nejmenším velice pobavilo. 

Článek je zařazen v: Greta Thunberg , pasty , plasty , vtipy , humor , kancelář

reklama