Virály

31. července 2018 14:44

redakce Prima Lajk

GALERIE: Hnus roku! Muž předstíral svou vlastní smrt, aby dostal ze své rodiny peníze. Jak na to doplatil?

Další důkaz lidského hyenismu, jenž ukazuje, že někteří lidé jsou schopni opravdu všeho. Dokonce i okrást své nejbližší.

Snažit se podvodně vylákat z lidí peníze, obzvláště pak ze své rodiny, je vždy velmi ostudný čin. To, co ovšem dokázal provést Tachawit Janngiw z Thajska, se už dá nazvat snad jen lidským odpadem. Podle serveru Coconuts Bangkok se totiž společně se svou manželkou rozhodl okrást vlastní rodinu tím, že předstíral svou smrt! Fotky jeho “mrtvého“ těla dala jeho manželka jednoduše na Facebook s tím, že kvůli finanční tísni prosí o jakoukoliv pomoc s výdaji na pohřeb. Lidé jí samozřejmě začali ihned psát a ptali se, co stalo.

Ona jim pak odpověděla, že příčinou smrti byla rakovina, kterou před svým okolím muž do poslední chvíle tajil. Poté Tachawitiho manželka zavolala jeho mamince a prosila ji o peníze na rakev a převoz těla do jeho rodného města. Rodina samozřejmě ihned souhlasila a zaslala jí v přepočtu přes 13 tisíc korun. Jenže pak přišel šok.

Když ani po mnoha dnech synovo tělo do jeho rodného města nedorazilo, zavolala maminka Tachawitiho ženě. Jenže mobil místo ní zvedl právě její údajně mrtvý syn. Ten si sice svou pitomou chybu po chvíli uvědomil, to už ale bylo pozdě. Jeho rodině už bylo jasné, že se synáček dopustil odporného podvodu, který nemá obdoby. Rodina s ním ihned přerušila všechen kontakt a o jeho podvodu se samozřejmě dozvěděli i kamarádi, kteří mu píší na sociální sítě nenávistné komentáře. Tachawiti tak po právu přišel o všechny o blízké a navíc ho nejspíš s manželkou čeká brzy obvinění z podvodu a zveřejňování falešných informací. Doufejme, že tuto dvojici krutý trest opravdu nemine.

Sdílejte článek
Štítky smrt rodina Facebook hnus podvod okrást

Přečtěte si také