Virály

16. února 2022 13:54

redakce Prima Lajk

GALERIE: Hvězda OnlyFans fotila erotické fotky u bazénu. Její syn se mezitím topil jen pár metrů od ní!

Pornomodelka na OnlyFans se nakrucovala u bazénu, zatímco její dvouletý syn bojoval o život.

Hvězda sociálních sítí a modelka pro dospělé Wiyada Pontawee z thajského města Pattaya právě zažívá těžké chvíle. Před několika dny totiž přišla o svého teprve dvouletého syna Chawanakona, který utonul v bazénu na zahradě luxusní vily, zatímco ona fotila s dalšími modelkami lechtivé fotky a u toho popíjela.

Snímky spoře oděných žen fotil Wiyadin manžel, který občas po očku kontroloval svého syna hrajícího si v bazénu s mladším sourozencem a dalším dítětem. Později se manželé přesunuli dovnitř vily a užívali si nespoutanou zábavu až do chvíle, kdy otec uslyšel divné zvuky. „Slyšel jsem zvuk z vody. Vyběhl jsem a viděl jsem svého chlapce v bazénu. Dusil se, tak jsem běžel a skočil mu na pomoc, ale už bylo pozdě,“ řekl zdrcený otec.

Přivolaným záchranářům se chlapečka nepodařilo oživit a po převozu do nemocnice byl prohlášen za mrtvého. „Po příjezdu jsme chlapci pumpovali srdce a snažili se ho zachránit. Rodiče mezitím o kousek dál brečeli. Když byl chlapec převezen do nemocnice, lékaři dělali všechno pro to, aby malého Chawanakona zachránili, ale to se jim bohužel nepovedlo,“ nechal se slyšet jeden ze záchranářů.


Přečtěte si také