Virály

9. února 2022 13:44

redakce Prima Lajk

Svobodná matka čelí vězení poté, co dala své dceři na hlídání sourozence. Co se s nimi stalo?

Matce samoživitelce hrozí rok vězení poté, co nechala bez dospělého dozoru své děti.

Když se mohla svobodná matka pěti dětí vrátit minulý rok během pandemie do práce, moc se jí ulevilo. Jelikož ale nemohla narychlo sehnat žádné hlídání a školy a školky byly dočasně zavřené, poprosila svou 14letou dceru, aby své sourozence pohlídala. V tu chvíli ale nevěděla, že toho bude později hodně litovat.

Poté, co přišla Melissa ze zaměstnání domů, se vše zdálo být tak, jak má. Za několik dní však u jejich domovních dveří zazvonila sociální služba a ženě se obrátil život vzhůru nohama. Dozvěděla se totiž, že zatímco byla v práci, nejstarší dceři se z dohledu ztratil čtyřletý bratr, který šel navštívit svého kamaráda odvedle. Jakmile si to starší sestra uvědomila, okamžitě se za ním vydala a od sousedovic rodiny ho vyzvedla. Ti už však mezitím zavolali na policii, aby to iniciativně nahlásili.

Melissu Hendersonovou poté obvinili z bezohledného chování a okamžitě ji zatkli. „Nasadili mi pouta, odvezli mě do vězení a šoupli mě do cely. Bylo to tak hrozné a ponižující,“ řekla matka samoživitelka Fox News, která nemá pocit, že by se dopustila něčeho hrozného. Na apel jejího právníka však ženu propustili a začalo vyšetřování. „Cítím se tak beznadějně. Jenom si přeju, aby se všechno vrátilo do normálu,“ řekla zoufalá matka pěti dětí, která je na všechno dlouhé roky sama a nyní jí hrozí až rok vězení.

Sdílejte článek
Štítky policie rodina zahraničí USA matka samoživitelka

Přečtěte si také