Virály

2. února 2022 12:24

redakce Prima Lajk

Žena řekla svému manželovi, že je lesbička. Vztah jim ale přesto pořád klape

Žena po několika letech manželství svému partnerovi přiznala, že ji přitahují ženy.

Nicolleta si svou mladickou lásku Ryana vzala před šesti lety. Už v den jejich svatby však věděla, že ji více než muži přitahují ženy. Přesto ve vztahu zůstala a manželovi porodila dvě krásné děti. Před dvěma lety už své tajemství ale nadále skrývat nedokázala a rozhodla se vyjít s pravdou ven. Ryanova reakce ji zcela ohromila a mile překvapila.

Po společné debatě se totiž dohodli, že se na jejich vztahu prakticky nic nezmění. „Zůstali jsme manželé a nadále žijeme společně i s našimi dětmi v jednom domě,“ prozradila v rozhovoru Nicolleta. „Zatím to tak funguje a vyhovuje nám to. Vzali jsme se hrozně mladí, vždyť mě bylo 19 a Ryanovi 20. I když jsem na ženy, nikdy se nezmění nic na tom, že je to moje spřízněná duše,“ řekla a dodala, že zůstali s partnerem pořád nejlepšími přáteli.

Ryan se poté přiznal, že to pro něj taková novinka vlastně ani nebyla. „Šok to pro mě asi nebyl,“ přiznal. „Vlastně jsem to tušil celou dobu, jen jsem jí chtěl dát čas, až mi to řekne sama,“ řekl chápající manžel, který Nicolletu podporuje. Na internetu o nekonvenčním manželství dokonce natáčejí vtipná videa, ve kterých přiznali, že mají stejný vkus na ženy.


Přečtěte si také