Virály

1. února 2022 15:14

redakce Prima Lajk

Transgender žena se identifikuje jako vlčice. Vážně vyje na měsíc a nosí ocásek?

Žena, která se narodila jako muž, se cítí být více vlkem než člověkem.

Ve dne je sedmadvacetiletá Naia Ōkamiová ze Seattlu on-line vyšetřovatelkou pomáhající neziskovým organizacím odhalovat na internetu sexuální predátory, ale ve volném čase se cítí být vlčicí. Samu sebe zařazuje do komunity otherkin therianů neboli mezi jedince, kteří se duševně identifikují jako zvířata, ne lidé.

„Jasně, navenek jsem skutečně člověkem a nemám čtyři nohy, ale vnitřně se cítím jako britská kolumbijská vlčice, která má černou srst a jantarové oči. Jde o takové ztotožnění na duchovním a psychologickém základě,“ nechala se slyšet Naia, která začala mít vlčí pocity už v deseti letech. „Vyla jsem i ve škole, což spolužáci nechápali a stala jsem se terčem šikany a posměchu,“ vzpomínala.

Jak ale dospívala, postupně jí docházelo, že bude lepší si nechat vytí a stylizování se do vlka na doma nebo do společnosti podobně smýšlejících lidí. V práci se tak chová naprosto normálně a zvládá vlčí pudy držet na uzdě. Ačkoli v její profesi dokáže často svou zvířecí podstatu aplikovat. „Soustředím se na to, abych dostala osobu, kterou vyšetřuji, a je to pro mě jakýsi lov kořisti. Takže i když v práci nemohu vyjádřit svého vnitřního vlka štěkáním, vrčením nebo vytím, stále dokážu určitým způsobem zapojit vlčí část sebe sama,“ vysvětlila žena a dodala, že si vytí na měsíc, běhání po lese a nošení ocasu nechává na chvíle volna.

Sdílejte článek

Přečtěte si také