GALERIE: Influencerka se za 3 měsíce proměnila v sexy kost. Zhubla neuvěřitelných 25 kilo!

TF. Publikováno: 30.01.2023
Influencerka je pro fanoušky velkou inspirací a motivací.

reklama

Dvaatřicetiletá influencerka Jelly Devote ze švédského města Vaxjo ukázala, že když si jde člověk tvrdě za svým, rychle to přináší ovoce. Blond instagramerka se totiž rozhodla dát sbohem alkoholu a nezdravému jídlu a naopak do svého života přivítala pravidelný pohyb a zdravou stravu. Už za pouhé tři měsíce byla radikální změna životního stylu znát a z holky od vedle se rázem stala sexy kost.

Díky tvrdé píli se Jelly povedlo z 80 kilogramů shodit neuvěřitelných 25 kilo a jak si sama influencerka pochvaluje, nikdy předtím se necítila lépe a více sexy. Svou úžasnou proměnou pravidelně inspiruje fanoušky na sociálních sítích, kde se nebojí sdílet ani „neestetické“ fotky, na kterých nevypadá zrovna jako modelka.

Nyní je sexy influencerka sama se sebou opravdu spokojená a konečně si užívá pohled na své tělo. Ačkoli už denně nemusí dřít v posilovně, stále si chce figuru hlídat, aby zase „nespadla“ do předchozího režimu fast foodů a večírků. Čas od času si ale jako každý smrtelník zahřeší a dopřeje si to, na co má zrovna chuť.

Dylan Mulvaney_FB

Trans tiktokerka podstoupila operaci obličeje, aby vypadala více žensky. Jak vypadá po vytouženém zákroku?

reklama