Trans tiktokerka podstoupila operaci obličeje, aby vypadala více žensky. Jak vypadá po vytouženém zákroku?

TF. Publikováno: 30.01.2023
Trans influencerka sdílí s fanoušky výsledky své dlouho očekávané feminizační operace obličeje.

reklama

Šestadvacetiletá tiktokerka a herečka Dylan Mulvaney se proslavila jako aktivistka za práva transgenderů. Největší boom v její kariéře přišel minulý rok, kdy na sociálních sítích spustila sérii videí s názvem „Days of Girlhood“, ve kterých popisuje svou dlouhou a trnitou cestu k vytouženému ženskému tělu. Dylan se totiž jako žena nenarodila a sociální sítě využívá k tomu, aby na nich podrobně popsala svou změnu pohlaví.

Před několika týdny informovala své fanoušky o tom, že se konečně dočkala vytoužené operace tzv. feminizace obličeje, která zahrnuje hned několik zákroků (modelace čela, operace obočí, posun vlasové hranice, atd.) vzhledově měnící mužské rysy obličeje na ženské. Dylan se poté rovnou podělila i o výsledek zákroku se slovy, že je s operací nadmíru spokojená. „Jsem tak šťastná, že jsem to pořád já, jen v něžnější verzi,“ řekla ve videu trans influencerka a rovnou poděkovala i lékařskému týmu za skvěle odvedenou práci.

Od rekonvalescence Dylan sdílela i několik fotografií s novou vizáží, na kterých se stylizuje do hollywoodských hvězd či baletky z Labutího jezera. Její fanoušci si proměnu nemohou vynachválit a pod každý příspěvek jí píší pozitivní komentáře. Čas od času se influencerka ale nevyhne ani hejtům, kterých však dle jejich slov není až takové množství a raději se soustředí na pozitivní komentáře od skutečných fanoušků.

Transgender sportovkyně vyhrála svůj první MMA zápas 1

VIDEO: Transgender MMA zápasnice vyhrála svůj první zápas brutálním způsobem. Vážně je tohle fér?

reklama