Virály

12. července 2021 15:51

redakce Prima Lajk

GALERIE: Jak dnes vypadá Zuzana Plačková z Hotelu Paradise? Byla na plastice obličeje a změnila se k nepoznání!

V oblíbené reality show patřila mezi nejvýraznější tváře a holky jí zejména zpočátku nemohly přijít na jméno. Nyní ale vypadá úplně jinak!

Patříte mezi fanoušky kontroverzní reality show Hotel Paradise? Tak vězte, že v našem online archivu na iPrima.cz můžete zhlédnout celý pořad znovu hezky od začátku a připomenout si tak osudy Nely Slovákové, Leo Beránka či Zuzany Plačkové. Právě ta patřila v reality show mezi nejvýraznější, a podle mnohých mužských diváků, i mezi nejvíce sexy tváře. Zuzana pak do vily vstoupila jako menší narušitelka, která měla rozbíjet vytvořené páry. A vzhledem k tomu, že si Playmate navíc nebrala s nikým moc servítky, ji zejména ostatní holky moc nemusely.

Od Hotelu Paradise ale uplynulo skoro deset let a Zuzana Plačková se změnila k nepoznání. A i když se tahle fráze používá často, tentokrát je to opravdu pravda. Nejen, že dala sbohem blond vlasům a také zhubla, ale zejména jí nejsou cizí plastiky a jiné kosmetické zákroky, kterých má na svém kontě opravdu dost. Nechávala si např. zvětšovat rty. Loni v listopadu např. byla na plastice obličeje u proslulého ukrajinského chirurga, který jí proměnil tvář podle jejích představ. Kromě faceliftingu si nechala např. rozpustit právě své proslulé obří rty. Za zákrok zaplatila skoro milion korun.

Stejně jako Nela Slováková je i 30letá Plačková nyní velmi populární influencerkou, která má statisíce fanoušků jak na rodném Slovensku, tak u nás. Ráda se chlubí svým životem v totálním luxusu a občas na sebe strhne i pořádnou kontroverzi, kterou její hejtři nikdy nenechají bez povšimnutí. I přesto ale dokázala Zuzana Plačková svou popularitu z Hotel Paradise vytěžit na maximum, i když byste v ní dnes sexy blondýnu už opravdu hledali marně.

Sledujte Hotel Paradise! Od 29. června si celou řadu můžete připomenout exkluzivně on-line v našem ARCHIVU, kam budeme každý týden přidávat sedm epizod.


Přečtěte si také