Virály

7. října 2021 13:59

redakce Prima Lajk

GALERIE: Jak se daří matce 14 dětí, která porodila osmerčata? Skončila s pornem a těší se z ratolestí

Vychovávat čtrnáct dětí nebylo pro Nadyu lehké a nejednou se ocitla ve velké finanční krizi. Starost o své ratolesti popisuje jako organizovaný chaos.

Jako jedináček si Nadya Sulemanová vždy přála velkou rodinu. Kvůli zdravotním problémům se jí však nikdy nepodařilo otěhotnět přirozenou cestou, a tak zkusila štěstí s umělým oplodněním. Prvního potomka, syna Elijaha, porodila v roce 2001 a o rok později přivedla na svět holčičku Ameruh. Zanedlouho poté se jí narodily další dvě děti a poté i dvojčata.

I přesto, že už byla Nadya matkou šesti dětí, pociťovala touhu, že chce víc. V roce 2008 podstoupila IVF (umělé oplodnění) znovu, což vzbudilo velkou nevoli. Veřejnost ji nařkla z toho, že podstoupila umělé oplodnění jen proto, aby získala dávky. Žena to však pokaždé popřela. Za devět měsíců porodila krásná a zdravá osmerčata a svět si ji začal pamatovat jako oktomámu.

Nejednou se však matka samoživitelka ocitla ve velké finanční tísní, což ji dohnalo až k natáčení filmů pro dospělé. „Byla jsem sobecká a nedospělá. Chtěla jsem přestat, ale moje manažerka mi řekla: Když skončíš, nahlásím tě sociálce a policii pro podvod,“ přiznala matka 14 dětí. I přesto se ale rozhodla z branže odejít a začít se naplno věnovat své velké rodině, po které celý život toužila.

Nyní jsou už její děti poměrně odrostlé a matka je vede k zodpovědnosti a samostatnosti. „Děti si zvykly si navzájem pomáhat,“ řekla Nadya deníku Daily Mirror s tím, že u nich vede organizovaný chaos. „Mají přidělené práce, a i když jim to občas musím připomínat, jsme dobrý tým,“ dodala. Není však sporu o tom, jak náročná musí být starost o tak velkou rodinu. Přiznává, že spí sotva tři hodiny denně, aby všechno stíhala. Své děti vede ke zdravému životnímu stylu a veganství a snaží se být tou nejlepší matkou, jakou si její ratolesti zaslouží.

Sdílejte článek
Štítky rodina umělé oplodnění galerie pornografie Daily Mirror Osmerčata oktomáma Nadya Suleman Nadya Sulemanová

Přečtěte si také