Virály

7. září 2021 11:10

redakce Prima Lajk

Nejhorší tchyně na světě? Matka ženicha se pokusila otrávit svou snachu přímo na svatbě!

Vztah mezi tchyní a snachou bývá často komplikovaný, ale všechno by mělo mít své hranice.

Pro rodiče musí být určitě těžké sledovat své dítě ve svatební den, jak si zakládá novou rodinu. Zvlášť maminky si u sebe někdy až příliš úzkostně drží své milované synáčky a nehodlají se jich vzdát za žádnou cenu. Všechno má ale své hranice a prostě přijde čas, kdy se jednoho dne musí muž od své matky nadobro odpoutat a začít žít svůj život.

Ne všechny matky to ale skousnou a začnou prostě vyvádět. To je i případ jedné Američanky, která se prostě nemohla přenést přes to, že by měla synovu přítelkyni přijmout jako svou budoucí snachu. Vymyslela tedy „geniální“ plán jako ze špatného hollywoodského filmu, aby se nevěsty nadobro zbavila.

Na svatební den objednala budoucí tchyně jednu várku koláčků navíc, pod záminkou toho, aby na každého svatebčana dostalo. Problém byl ale v tom, že dezerty byly s příchutí kokosu, na které byla nevěsta prudce alergická. Po rozkrojení dortu matka ženicha pobízela nevěstu, aby ochutnala jeden z výtečných dortíků, ale jakmile ho už mladá žena takřka ochutnala, její novomanžel ji okamžitě zarazil a zahodil koláč na zem.

Všiml si totiž, že je kokosový a okamžitě se rozkřičel na svou matku. „Jsi hrozný člověk, nikdy jsi tento vztah nepodporovala, ale tohle je pro tebe nové dno! Mohla jsi ji zabít!“ rozkřičel se syn na svou matku. Ta však s ledovým klidem odpověděla jen: „Nehody se stávají každý den, zlatíčko.“


Přečtěte si také