Virály

2. listopadu 2022 11:11

redakce Prima Lajk

GALERIE: Je tohle nejžhavější manželský pár na světě? Sexy missky si řekly ano u oltáře!

Krásky si u oltáře slíbily věrnost.

Romantický příběh jako z pohádky mají mladé modelky a missky Mariana Varela s Fabiolou Valentín. Dvojice se potkala už v roce 2020 na mezinárodní soutěži krásy Miss Grand International, kde Mariana reprezentovala svou zemi jako Miss Argentina a Fabiola jako Miss Portoriko. Obě missky se dostaly až do top desítky, a i když ani jedna z krásek nevyhrála titul, ze soutěže si odnesly mnohem víc.

Právě tam totiž mezi modelkami okamžitě přeskočila jiskra a od té doby držely svůj vztah v tajnosti. Nyní se však na sociálních sítích pochlubily svým fanouškům s nádhernou zprávou, a to tou, že si u oltáře 28. října řekly své ano a slíbily si lásku i věrnost.

„Panebože, obrovská gratulace! Ať žije láska,“ gratuloval k velké novině jeden z mnoha fanoušků. „Děkujeme všem za všechnu tuhle lásku! Jsme velmi šťastné a požehnané. Nekonečné díky,“ poděkovala Mariana za krásná slova podpory všem svým věrným sledujícím na sociální síti.

Sdílejte článek
Štítky láska manželství krása Argentina manželé galerie krásky láska svatba LGBTQ+ sexy galerie Miss Grand International Mariana Varela Fabiola Valentín

Přečtěte si také