Virály

29. srpna 2021 12:56

redakce Prima Lajk

GALERIE: Jedinečný pár tvrdí, že láska nemá hranice. Na internetu šíří pozitivitu a hejtrů si nevšímá

Manželský pár chce svým milostným příběhem inspirovat lidi a bořit předsudky.

Winston Clemets trpí od narození genetickou poruchou kostí osteogenesis imperfekta, jejíž projevem je křehkost kostí, která vede ke opakovaným zlomeninám. Během svého života tak Winston utrpěl více než 200 zlomenin a je odkázán na invalidní vozík. Nenechal se svým postižením ale ovládat a stal se z něj úspěšný podnikatel a motivační řečník. Ačkoli byl celý život šikanovaný, věřil, že jednoho dne potká lásku svého života, a to se také stalo.

V roce 2018 potkal svou spřízněnou duši na akci o osobním rozvoji v Londýně a okamžitě se do ní zamiloval. Life koučka Mayfair byla naprosto okouzlena Winstonovou chutí do života a z přátelství se posléze stala láska na celý život. „Povídali jsme si celou noc,“ vzpomíná na jejich seznámení Mayfair. „Nemohla jsem uvěřit tomu, jak Bůh dokázal stvořit tak krásnou duši. Jediné, na co jsem myslela, bylo: ,Páni, z tohohle muže bude úžasný otec a manžel‘,“ napsala na svůj Instagram poté, co přidala jejich svatební fotku.

Navzdory své těžké životní cestě se Winstonovi daří vést běžný a nezávislý život. „Je pravda, že musí Winston dělat spoustu věcí jinak, ale to ho nikdy nezastavilo,“ říká o svém manželi Mayfair. „Jediná věc, se kterou jsem se já musela naučit žít, je vyrovnat se s předsudky ostatních lidí,“ dodává.

Nedávno zamilovaný pár dokonce oznámil, že čeká miminko. „Když se nás lide ptají ,Jak?‘ říkáme, že láska dokáže zvládnout jakoukoli překážku,“ přiznává Mayfair. „Mnoho lidí si myslí, že člověk jako já nemá nárok na to mít vlastní dítě,“ říká Winston. Dvojice si však klade za cíl „znormalizovat“ netradiční páry a otevřít lidem oči.


Přečtěte si také