GALERIE: Kdo se stal módní ikonou pro rok 2021? Odpověď vás víc než překvapí!

Věhlasný časopis Vogue vyhlásil, kdo vyhrál titul Nejlépe oblékaná celebrita pro rok 2021.

Minulý rok se jako ten před ním nesl ve znamení pandemie. Není proto divu, že se módní styl vyměnil za pohodlnost a nad sexy šatičkami a padnoucím sakem zvítězila tepláková souprava. Důkazem toho je i vyhlášení módní ikony pro rok 2021, kterou se stal podle lifestylového a módního časopisu Vogue sympaťák Adam Sandler.

Americký herec a držitel několika nominací a cen Zlatá malina za nejhorší film je legendární nejen díky svým komediím záchodového humoru, ale i díky ikonickému stylu, který má. Je totiž velkým milovníkem pohodlného volného oblečení a módní trendy jdou úplně mimo něj. I přesto však porazil Harryho Stylese nebo Britney Spears a stal se hvězdou stylu pandemie.

„Sandler je neoficiální velvyslanec coronavirového stylu,“ napsal o něm časopis Vogue. „Je to takový módní antihrdina. Stal se tak úspěšným, že může žít podle svých vlastních módních standardů, které jsou nízké a pohodlné. Jeho nenápadný vzhled si však většina z nás v posledních měsících osvojila také.“ Herec je většinu času viděn v basketbalových šortkách, tričku XXL velikosti a teniskách.

Sdílejte článek
Štítky časopis móda styl pandemie galerie herec Vogue Adam Sandler trend módní ikona vzhled Britney Spearsová Adam Sandler

Přečtěte si také