Virály

5. října 2018 15:29

redakce Prima Lajk

GALERIE: Kulturista si píchá do svalů chemický olej, aby vypadal jako Pepek námořník. Jeho bicepsům se ale všichni smějí

Vytvarovaná těla jsou sexy, ale čeho je moc, toho je příliš.

Možná si pamatujete ruského kulturistu, o kterém jsme psali zhruba před rokem. 21letý Kiril Tereshin se „proslavil“ se tím, že si do svalů píchal injekce syntholu, tedy chemický olej vylepšující svaly kulturistů. Obvod jeho bicepsů díky tomu narostl na neuvěřitelných 62 cm a na sociálních sítích, kde ho sleduje více než 500 000 fanoušků, se teď chlubil, že má největší svaly na rukou v celém Rusku.

Jeho cíl je však ještě dál. Touží totiž po překonání celkového rekordu ve velikosti bicepsů. Aby dosáhl obřích rozměrů, musí do svalů na paži dostat litry této látky. I když podle svých slov po takových aplikacích ležel v posteli se 40stupňovými horečkami a myslel, že umírá, nakonec to podle něj stálo za to. Od té doby, co si začal píchat injekce, přibral ze 62 kil na 68, přestože ale injekce kombinoval s pravidelnými tréninky v posilovně, na jeho skutečnou sílu to mělo jen malý vliv.

Po zveřejnění svých fotografií na Instagramu se stal terčem kritiky, někteří uživatelé v komentářích dokonce naznačují, že snad není psychicky v pořádku. Při dlouhodobé aplikaci syntholu injekcemi do svalů se podle lékařů mimo jiné zvyšuje riziko plicní embolie, poškození nervů, infekce, mozkové mrtvice, cyst v olejem naplněných svalech nebo potenciálního vývoje vředů ve svalech. Theresin je přesto neoblomný a s užíváním této chemické látky hodlá pokračovat. Jak momentálně jeho monstrózní bicepsy vypadají, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Sdílejte článek
Štítky Instagram svaly galerie Rusko kulturista olej kulturista

Přečtěte si také