návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Kulturista si píchá do svalů chemický olej, aby vypadal jako Pepek námořník. Jeho bicepsům se ale všichni smějí

Vytvarovaná těla jsou sexy, ale čeho je moc, toho je příliš.
Vydáno: 05.10.2018
Kulturista si píchal do svalů nebezpečné injekce - Obrázek 1
Kulturista si píchal do svalů nebezpečné injekce - Obrázek 1 Autor: profimedia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Možná si pamatujete ruského kulturistu, o kterém jsme psali zhruba před rokem. 21letý Kiril Tereshin se „proslavil“ se tím, že si do svalů píchal injekce syntholu, tedy chemický olej vylepšující svaly kulturistů. Obvod jeho bicepsů díky tomu narostl na neuvěřitelných 62 cm a na sociálních sítích, kde ho sleduje více než 500 000 fanoušků, se teď chlubil, že má největší svaly na rukou v celém Rusku.

Jeho cíl je však ještě dál. Touží totiž po překonání celkového rekordu ve velikosti bicepsů. Aby dosáhl obřích rozměrů, musí do svalů na paži dostat litry této látky. I když podle svých slov po takových aplikacích ležel v posteli se 40stupňovými horečkami a myslel, že umírá, nakonec to podle něj stálo za to. Od té doby, co si začal píchat injekce, přibral ze 62 kil na 68, přestože ale injekce kombinoval s pravidelnými tréninky v posilovně, na jeho skutečnou sílu to mělo jen malý vliv.

Po zveřejnění svých fotografií na Instagramu se stal terčem kritiky, někteří uživatelé v komentářích dokonce naznačují, že snad není psychicky v pořádku. Při dlouhodobé aplikaci syntholu injekcemi do svalů se podle lékařů mimo jiné zvyšuje riziko plicní embolie, poškození nervů, infekce, mozkové mrtvice, cyst v olejem naplněných svalech nebo potenciálního vývoje vředů ve svalech. Theresin je přesto neoblomný a s užíváním této chemické látky hodlá pokračovat. Jak momentálně jeho monstrózní bicepsy vypadají, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Jak šílenec vypadá?

GALERIE: Týpek chtěl vypadat jako kulturista a začal si do svalů píchat olej. Má obří prsa a všichni se mu smějí

Kulturista umřel na rakovinu, protože pil moc energy drinků

VIDEO: Kulturista umřel na rakovinu poté, co denně vypil až 8 energy drinků. Jeho poslední záběry vás rozbrečí

Článek je zařazen v: kulturista , svaly , olej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama