Virály

31. ledna 2019 14:45

redakce Prima Lajk

GALERIE: Lékaři odhalili, že muž s největším penisem na světě podváděl! Jak ze své průměrné chlouby udělal tuhle obří kládu?

Díky svému extrémně dlouhému penisu se stal tento muž držitelem světového rekordu, ukázalo se ale, že podváděl.

Možná si vzpomenete, že jsme před nějakou dobou psali o muži jménem Roberto Esquivel Cabrera, který prohlašoval, že má největší penis na světě. 55letý Mexičan si dokonce nechal vystavit potvrzení o zdravotní neschopnosti, protože prý mu jeho obří, 48 cm dlouhý penis znemožňoval práci. Radiolog, který měl Roberta na starosti, byl podle vlastních slov nejprve ohromen tímto jedinečným případem. Když si však pacient odmítl sundat všechny obvazy z penisu a nedovolil doktorovi vidět jej odhalený, vyjádřil lékař pochybnosti nad údajným světovým rekordem v délce přirození.

Ty se potvrdily po následném CT vyšetření, které ukázalo, že samotný Robertův penis měří pouhých 16–18 cm, zbytek tvoří jen extrémně velká předkožka, cévy a neurčitý zánět kůže. Psychiatr, který poté mluvil s Robertem, zjistil, že pacient byl posedlý délkou svého penisu a už v během dospívání se jej snažil natahovat za pomocí nejrůznějších závaží. Z toho ostatně Roberta už dříve podezříval i do té doby druhý muž s nejdelším penisem Jonah Falcon, jehož chlouba měří 34 cm. Poté, co pravda vyšla najevo, se tak opět stal držitelem světového rekordu. A Robertovi zbyly jen oči pro pláč a skutečně obří kus předkožky. Na tu i na jeho falešný obří penis, se nyní můžete podívat v naší galerii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také