Virály

11. října 2022 13:41

redakce Prima Lajk

GALERIE: Matka depiluje 3leté dceři obočí voskem. Naštvala tím celý internet

Fanoušci známé tiktokerky kritizují její rodičovskou výchovu a hodnoty.

Co rodič, to jiná výchova. Každý člověk má na vychovávání svého potomka vlastní názor, a proto čekat pochopení, zvlášť na internetu, je někdy zbytečné. Své o tom koneckonců ví i jednatřicetiletá tiktokerka a matka Leah Garcia, která to od svých fanoušků nedávno pořádně schytala.

@leah_txrealtor

My fellow mexicans, y’all understand! 🤣 #fyp #momsoftiktok #badmom #mexicantiktok #andGO

♬ original sound - Leah Garcia

Mohlo za to video, na němž voskem depiluje obočí své teprve tříleté dcery Bliss. Záběry vyvolaly na internetu neskutečné kontroverze a v komentářích se strhla mela. „Je mi to jedno. Radši budu, když mi budete nadávat, že jsem špatná matka, než abych nechala svou dceru chodit se srostlým obočím, jako to udělali moji rodiče mně,“ stojí si za svým rozhodnutím Garcia.

Některým fanouškům se však nezdá, že by měla tiktokerka řešit vzhled svých dětí v tak útlém věku. „Když rodiče poukážou na nedostatek, v dětech to zůstane navždy. I kdyby jim to jinak nevadilo, navždy si budou pamatovat, že nebyly dokonalé pro své rodiče,“ komentoval to jeden z uživatelů, zatímco další fanoušek byl jednoznačně pro. „Kéž by to udělali naši mně. Tolik mě šikanovali kvůli obočí a chlupatým rukám,“ poukázala v komentářích fanynka.

Sdílejte článek
Štítky matka kritika galerie vzhled obočí trhání obočí Internet TikToker tiktokerka

Přečtěte si také