GALERIE: Matka depiluje 3leté dceři obočí voskem. Naštvala tím celý internet

Tamara F. Publikováno: 11.10.2022
Fanoušci známé tiktokerky kritizují její rodičovskou výchovu a hodnoty.

reklama

Co rodič, to jiná výchova. Každý člověk má na vychovávání svého potomka vlastní názor, a proto čekat pochopení, zvlášť na internetu, je někdy zbytečné. Své o tom koneckonců ví i jednatřicetiletá tiktokerka a matka Leah Garcia, která to od svých fanoušků nedávno pořádně schytala.

Mohlo za to video, na němž voskem depiluje obočí své teprve tříleté dcery Bliss. Záběry vyvolaly na internetu neskutečné kontroverze a v komentářích se strhla mela. „Je mi to jedno. Radši budu, když mi budete nadávat, že jsem špatná matka, než abych nechala svou dceru chodit se srostlým obočím, jako to udělali moji rodiče mně,“ stojí si za svým rozhodnutím Garcia.

Některým fanouškům se však nezdá, že by měla tiktokerka řešit vzhled svých dětí v tak útlém věku. „Když rodiče poukážou na nedostatek, v dětech to zůstane navždy. I kdyby jim to jinak nevadilo, navždy si budou pamatovat, že nebyly dokonalé pro své rodiče,“ komentoval to jeden z uživatelů, zatímco další fanoušek byl jednoznačně pro. „Kéž by to udělali naši mně. Tolik mě šikanovali kvůli obočí a chlupatým rukám,“ poukázala v komentářích fanynka.

Ilustrační foto

Ženu podvedl falešný ruský astronaut. Kolik mu poslala na údajnou cestu zpět na Zem?

reklama