Virály

27. září 2022 17:05

redakce Prima Lajk

GALERIE: Muž, který kvůli ukrajinské uprchlici opustil rodinu s dětmi je nyní single. Co se stalo?

Angličan, který se dostal do mediálních titulků po celém světě kvůli tomu, že opustil svou ženu a děti kvůli ukrajinské uprchlici, je opět single. Kam se poděla jeho velká láska?

Třicetiletý Tony Garnett potvrdil, že se po čtyřech měsících vztahu rozešel s ukrajinkou Sofiou Karkadymovou (22). Uprchlici ubytoval u sebe doma, kde bydlel se svou dlouholetou přítelkyní, se kterou má dvě děti. Po pouhých 10 dnech matce svých dvou dětí oznámil, že od ní odchází.

A stejně jako jejich vztah začal, tak také skončil. Po čtyřech měsících Tony, který pracuje jako ochranka, oznámil, že se se Sofií rozešel a vyhodil jí z jejich nájemního bytu. Podle jeho slov Sofia nezvládá alkohol, nožem poničila zdi a zasahovala do jeho vztahu s dcerami.

Jeho bývala přítelkyně Lorna prohlásila, že čekala, že to skončí katastrofou, ale nečekala, že to přijde tak rychle. Kvůli soudnímu procesu mezi bývalými partnery nemá Lorna povoleno se o svém ex vyjadřovat veřejně, a tak jsou tyto informace do veřejného prostoru dostávány prostřednictvím jejích kamarádek. Ty také prohlásily, že by Lorna Tonyho nevzala zpátky „ani za milion let“.

Sdílejte článek
Štítky rodina vztah galerie Tony Garnett Tony Garnett Sofia Karkadymova ukrajinská uprchlice

Přečtěte si také