Virály

27. září 2022 17:05

redakce Prima Lajk

GALERIE: Muž, který kvůli ukrajinské uprchlici opustil rodinu s dětmi je nyní single. Co se stalo?

Angličan, který se dostal do mediálních titulků po celém světě kvůli tomu, že opustil svou ženu a děti kvůli ukrajinské uprchlici, je opět single. Kam se poděla jeho velká láska?

Třicetiletý Tony Garnett potvrdil, že se po čtyřech měsících vztahu rozešel s ukrajinkou Sofiou Karkadymovou (22). Uprchlici ubytoval u sebe doma, kde bydlel se svou dlouholetou přítelkyní, se kterou má dvě děti. Po pouhých 10 dnech matce svých dvou dětí oznámil, že od ní odchází.

A stejně jako jejich vztah začal, tak také skončil. Po čtyřech měsících Tony, který pracuje jako ochranka, oznámil, že se se Sofií rozešel a vyhodil jí z jejich nájemního bytu. Podle jeho slov Sofia nezvládá alkohol, nožem poničila zdi a zasahovala do jeho vztahu s dcerami.

Jeho bývala přítelkyně Lorna prohlásila, že čekala, že to skončí katastrofou, ale nečekala, že to přijde tak rychle. Kvůli soudnímu procesu mezi bývalými partnery nemá Lorna povoleno se o svém ex vyjadřovat veřejně, a tak jsou tyto informace do veřejného prostoru dostávány prostřednictvím jejích kamarádek. Ty také prohlásily, že by Lorna Tonyho nevzala zpátky „ani za milion let“.

Sdílejte článek

Přečtěte si také