Virály

5. června 2021 23:04

sarka.turcekova@gmail.com

GALERIE: Muž, který vymyslel OnlyFans, si teď žije jako král! Kolik už mu slavný web vydělal?

Šéf OnlyFans prozradil, jaká byla cesta k jeho erotickému serveru.

Stejně jako je známý TikTok jako sociální síť plná nejrůznějších výstřelků v krátkých videích, tak se v nedávných měsících proslavil také server OnlyFans. Jde o stránku pro tvůrce lechtivého obsahu, kteří si za svůj kontent nechávají platit od předplatitelů. Na svůj profil mohou přidávat články a příspěvky ze svého běžného života, fotky, videa a uzamčené složky. Na stránky jsou miliony předplatitelů, kteří vyhledávají obsah podle svého gusta. Navíc jsou konzumenti také v kontaktu se svou oblíbenou „hvězdou“ - což může být influencerka, celebrita i neznámá žena, či muž – a mají možnost si od ní zaplatit službu „na míru“.

Na OnlyFans se registruje stále víc odvážlivců, protože si na něm velmi dobře vydělají. Můžeme tam tak potkat třeba i bývalé moderátorky a modelky, které se rozhodly zkusit štěstí. A tak není divu, že Tim Stokely, který OnlyFans vymyslel, od uvedení roku 2016, kdy bylo uvedeno do provozu, vydělal slušný balík. Jen v loňském roce, i když hlavně kvůli izolaci spojené s koronavirem, společnost OnlyFans, která snížila výdělky tvůrců o 20 procent, zaznamenala v průběhu roku do listopadu 2020 tržby o 615 procent víc než předchozích 12 měsíců.

Počet tvůrců obsahu během té doby také vzrostl z 348 000 na 1,6 milionu, zatímco počet předplatitelů prudce vzrostl z 13 na 82 milionů lidí ve 187 různých zemích. A 37letý šéf společnosti se nikdy nestyděl předvádět bohatství, které mu jeho erotický server přinášel. Umožnilo mu to začít vést neuvěřitelně extravagantní životní styl, ať už si užívá honosných prázdnin ve Španělsku a USA, jezdí v luxusních vozech, včetně matně černé Audie R8, nebo se plaví na jachtě se svými kamarády. A pravidelně dává sledovatelům nahlédnout do svého života a sdílí snímky ze svého šestilůžkového domu s bazénem, hernou, kinem a posilovnou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také