návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Muž otěhotněl a porodil zdravého syna. Jak je to možné?

Představte si, že se změníte z ženy na muže a otěhotníte. Tenhle frajer to zažil a teď má s přítelem zdravého syna.
Vydáno: 08.03.2019
Muž otěhotněl a porodil dítě 7
Autor: profimedia Muž otěhotněl a porodil dítě 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jestli jste byli doteď přesvědčení o tom, že muž prostě nemůže otěhotnět a porodit dítě, tento článek vám asi totálně zbourá vaše dosavadní představy o světě. 28letý Wyley Simpson, který býval ženou a posledních 7 let bral hormony a absolvoval další procedury, aby prošel změnou pohlaví, totiž porodil zdravého syna. Že se svým přítelem Stephanem Gaethem čeká dítě, se dozvěděl v únoru loňského roku. Zpočátku byl hodně překvapený. Později přiznal, že na dítě nebyl vůbec připravený a období těhotenství pro něj bylo emocionálně hodně náročné zvláště kvůli každodenním urážkám cizích lidí v jeho okolí.

I díky podpoře partnera nakonec všechny nástrahy i problémy překonal a v září roku 2018 se stal otcem chlapečka jménem Rowan. Na opravdu unikátní fotky Wyleyho v těhotenství i čerstvě narozeného syna dvou pyšných otců, se můžete podívat v následující galerii.

Erin Anderson a její přítel - vztah s trans ženou 2

GALERIE: Trans žena našla lásku u muže, který ji odmítl, když byla chlap! Proč se mu najednou líbila?

Článek je zařazen v: muž , těhotenství , porod , transgender , dítě