Virály

20. března 2018 13:47

redakce Prima Lajk

GALERIE: Muž pil celý život místo vody víno. Podívejte se, co nechutného to udělalo s jeho tělem!

Muž vypil za svůj život více alkoholu než běžné vody. Nyní na to krutě doplácí.

68letý Tan z Číny má celý život problémy s alkoholem a se svou až příliš velkou láskou k vínu. Poprvé se napil už ve svých 13 letech, když mu to rodiče dovolili. A od té doby už prakticky nedal víno z ruky. Zhruba od svých 40 let pak údajně pije pravidelně jeden litr vína denně. A jak sám říká, víno pije v podstatě místo vody, kterou příliš nekonzumuje. A nyní na svou alkoholovou závislost doplatil.

Má totiž poměrně vzácnou Madelungovou chorobu, kterou trpí převážně muži, kteří bojují s alkoholismem. Nemoc má pak za následek porušený metabolismus a tvorbu tukové tkáně. Tuk se tak muži ve zvýšené míře ukládá v oblasti ramenou a krku, který kvůli tomu vypadá opravdu opuchle a natekle.

Oteklý muž, jehož krk je v průměru větší než pas kdejakého muže, tak nyní připomíná spíše Hulka. Jeho stav se navíc začíná zhoršovat a Tan má velké problémy s dýcháním. Lékaři tak musí co nejdříve přistoupit k vážné operaci. Ta ovšem bude k ničemu, pokud muž ihned nadobro nepřestane pít alkohol. V jeho případě to však bude asi hodně těžké.

Sdílejte článek

Přečtěte si také