Muž pil celý život místo vody víno.
Autor: profimedia.cz Muž pil celý život místo vody víno.

GALERIE: Muž pil celý život místo vody víno. Podívejte se, co nechutného to udělalo s jeho tělem!

Publikováno: 20.03.2018
Muž vypil za svůj život více alkoholu než běžné vody. Nyní na to krutě doplácí.

reklama

68letý Tan z Číny má celý život problémy s alkoholem a se svou až příliš velkou láskou k vínu. Poprvé se napil už ve svých 13 letech, když mu to rodiče dovolili. A od té doby už prakticky nedal víno z ruky. Zhruba od svých 40 let pak údajně pije pravidelně jeden litr vína denně. A jak sám říká, víno pije v podstatě místo vody, kterou příliš nekonzumuje. A nyní na svou alkoholovou závislost doplatil.

Má totiž poměrně vzácnou Madelungovou chorobu, kterou trpí převážně muži, kteří bojují s alkoholismem. Nemoc má pak za následek porušený metabolismus a tvorbu tukové tkáně. Tuk se tak muži ve zvýšené míře ukládá v oblasti ramenou a krku, který kvůli tomu vypadá opravdu opuchle a natekle.

Oteklý muž, jehož krk je v průměru větší než pas kdejakého muže, tak nyní připomíná spíše Hulka. Jeho stav se navíc začíná zhoršovat a Tan má velké problémy s dýcháním. Lékaři tak musí co nejdříve přistoupit k vážné operaci. Ta ovšem bude k ničemu, pokud muž ihned nadobro nepřestane pít alkohol. V jeho případě to však bude asi hodně těžké.

Takhle vypadala po měsíci "vodní" terapie!

ŠOK: Žena pila 3 litry vody denně. Podívejte se, jak vypadala po měsíci! Rozdíl je neuvěřitelný...

Sarah Moughtin - Onemocnění 1

Tohle je nejhorší nemoc na světě! Žena každý den bojuje s obří kocovinou! Co se jí stalo?

reklama